SKANDALI/ Lajthit TVSH, nxjerr një aktor që i pyet shqiptarët, “Ça k*rin do?”

Televizioni publik shqiptar ka transmetuar një skenë skandaloze mbrëmjen e sotme, ku një prej prezantuesve të saj është shfaqur me një bluzë që mbante mbishkrimin “Çfarë k*rin do?”.

Krahas vulgaritetit, ajo që ra në sy ishte edhe promovimi i ambjenteve të një qendre bastesh.

Skena ka qenë mjaft e turpshme për një institucion mediatik shtetëror siç është TVSH, ku misioni për të cilin paguhet nga taksapaguesit shqiptarët është krejtësisht tjetër.

Më poshtë mund të shihni imazhet e kësaj shfaqje të shëmtuar për audiencën e cila pret nga ekrani që të promovohen vlerat sportive dhe jo sjellje të tilla televizive që shkojnë përtej informimit dhe humorit.  (TemA)

15 komente në “SKANDALI/ Lajthit TVSH, nxjerr një aktor që i pyet shqiptarët, “Ça k*rin do?””

 1. Vjosani says:

  Deri sa TVSh e drejton nje gagac si Martini ketu do perfundonim. Ka 10 vjet qe e udheheq duke kaluar nga nje parti ne tjetren, duke vjedhur, duke kurveruar, duke luajtur paret tona ne kazinot e Tiranes. Thoma Gellci i mba iso nga pas duke marre zarfat prej tij. Rrofte Riindja e PS. Para TVSH, o hale kombetare ku gjysma e punonjesve eshte analfabete dhe vjen nga llumi i ketyre dy drejtuesve….

 2. Hygo says:

  Turp tju vije juve te temes qe per nje ngelje qejfi godisni emisionin satirik qe e keni promovuar deri para pak kohe

  1. Bushi says:

   Emisioni satirik ka edhe permbajtje edukative,por kjo qe po shohim nuk eshte aspak edukative e as normale.Pse ti vij turp TEMA-s.?

 3. Hygo says:

  Turp tju vije juve te temes qe per nje ngelje hatri shani nje program satirik qe ju vete e keni promovuar. Tamam gazetari e qelbur. Edhe nj

 4. ben says:

  Eshte e njejta strategji
  si me Stadiumin
  Si me teatrin
  Si me piraminden
  Tani edhe televizioni publik
  I degradojne qe pastaj tja shesin privatit dmth vetes dhe te bejne ca qindra milione euro.
  Me kete popull dele eshte cudi si nuk i ka vajtur akoma ndermend qe grate dhe vajzat e militanteve te tyre ti japi me koncesion ne ndonje vend qe ka nevoje.
  Me bastardim se kaq nje popull dhe nje komb nuk mund te arije.

 5. Lexuesi i durueshem says:

  Banalitet i patolerueshem!
  Kryeministri duhet te vere dore mbi keta rrugecer. Ka aty drejtues, drejtor, pergjegjes per keto pune? Cfare bejne? Ky eshte degjenerim skandaloz. Autoret e kesaj masakre jo vetem duhen hequr nga puna, por duhen ndeshkuar sipas ligjit per propagande pornografike ne televizionin e kombit. Kjo nuk eshte e turpshme, por e denueshme. Ku vemi me keta njerez helmatises?!

 6. Lec-kabashi says:

  — Nga njera ane , nuk duhet te shqetsoheni. TVSH- ne nuk besoj se e ndjek kush, me perjashtim te atyre KARAKUR……VE te familjeve te tyre duke filluar ato te Drejtorit dhe me radhe, te gjith stafit qe pronovon te tilla. Ky dobici , duket qe nga surrati se kujt marke i perket . Duhet te jete prodhim bordellosh te pas 90 ,madje i ngjirisur jasht kufirit…….
  —– Nuk dime ne se ne ke te pronovim a ka mare pjese edhe AI I GJATI me te ”GJATIN E TIJ” qe ka pronoVuar NE PLAZHET E FRANCES para disa vjetesh ,, ose me ate POETESHEN E ”VRIMES” QE I DHA CMIMIN E PARE VITIN E KALUAR
  —- Nga anet tona i thone ; — M … I JATI. M…. I BIRI, M…. AI QE BERI TANE.
  —– Shpresojme qe ne te ardhmen Tema dhe ‘ ‘SHOQET E SAJ” perfshi ndhe TVSH te corodisin sa me shume opinionin , ta largojne nga problemet ku synojne qarqet e caktuara.

 7. taksapaguesi says:

  Jam i indinjuar me gazeten “Tema”pasi nqse behet fjale per kompozimin ne bluze,nuk eshte asgje para atij qe kemi ne foto!Edhe sikur ky mos te kishte veshur fanelen problematike,ky eshte komplet k…..r!Ndaj meruni me te ,se si pranon TVSH te nxjerre k…r te tille ne ekran!

 8. Mondi says:

  Me vjen keq per TVSH se mbahet me leket e taksapaguesave shqipetar por deri sa ka nje drejotor “bole”me pas vjen pyetja “ca K…n doni”.E ka marre lumi kte vend vjen nga amirika per te kontribuar per shqiperine Thoma Gellci se nuk kishte gazetare apo manaxhere ketu.

 9. Alidemsi 325 says:

  Nuk ka nevoje per koment ,ai qenka Kar komplet se duket qe nga fytyra, sikunderdo te jete dhe ai qe e ka moderator.

 10. Alidemsi 325 says:

  Nuk ka nevoje per koment ,ai qenka Kar komplet se duket qe nga fytyra, sikunder do te jete dhe ai qe e ka moderator.

 11. Zigur Qarri says:

  Në vendin tim e në vendin tënd
  E shpojnë lakren, i hedhin mënd.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Ty te kruhet, tjetrit i dhëmb.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Hënën si petull e pjekin në shkëmb.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Një i çmendur, një vend e çmënd

  Kjo poezi Dritero Agollit,qe dikur vlente per Berishen,sot eshte aktuale
  per skizofrenin Rama,qe ka marre Shtetin me te gjith institucionet e tij
  peng,ky i çmendur,qe nje vend po çmend.

 12. BRSS says:

  HAJT MOTREN MU NEPIDH RRACE MUTI

 13. patrioti says:

  Zagar Qorri , po pse , Rama do te merret me nje koke loq. qe flet marrezira ne TVSH ? Ike ore pirdhu , idiot , qe ia vesh fajin Rames edhe nese bije shi , apo ben thatesire . Je bere nje zagar rrugesh qe vetem vjell helm e vrer . ÇAM I KEQ !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *