VIDEO qesharake: Ariu “kërcen” bashkë me djalin 5 vjeçar

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një udhëtim në kopshtin zoologjik u bë veçanërisht i paharrueshëm për një djalë pesëvjeçar kur filloi të kërcejë, ndërsa një ari filloi ta kopjonte.

Patrick Parker kapi momentin e pabesueshëm, kur djali i tij Ian dhe ariu filluan të kërcejnë së bashku në kopshtin zoologjik të Nashvilit këtë javë.

Ian kishte filluar të kërceja përpara xhamit që e ndante prej ariut, duke shpresuar që t’i merrte vëmendjen.

Dhe Ian u habit kur ari u hodh në ujë dhe notoi deri afër xhamit dhe filloi të kërcente bashkë me të. (TemA)

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *