FOTO: Momente të vështira për Ramush Haradinajn, mesazh babait në spital: Jeta jote ishte luftë, tani po lufton sëmundjen

Babai i kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj,ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Hilmi Haradinaj, është duke u trajtuar në spital për shkak të një problemi të komplikuar shëndetësor.

Sot, Haradinaj në festën e Fitër Bajramit ka vizituar babain e tij dhe ka publikuar një fotografi prekëse duke shkruar “Jeta jote luftë ishte. Tani po e lufton sëmundjen. Me ty plak, gjithnjë”.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO: Momente të vështira për Ramush Haradinajn, mesazh babait në spital: Jeta jote ishte luftë, tani po lufton sëmundjen”

 1. Baliu says:

  Tash ky “shefi” i Rikallos ja rrite rrogen edhe babes se vet.

 2. Lili says:

  Qysh mos me u semu plaku i shkret me kete budall qe turperon cdo njeri e sidomos prinderin..Zoti eshte i madhe e kur tallesh me ndjenjat e millionave njereze duke pire vere ne iftar,prite me ta kthye edhe ty Zoti.

 3. Dn says:

  Edhe ne spital,to i dhane fryme baba,horrat nuk harrojne fotografin e propaganden.Aq i dhimbet babai,sa ma shume shikon aparatin se baben.

 4. Pashallaret Shqiptare says:

  Babai yt e kalofte kete semundje sa me mire.

  Krishti qofte me te

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *