Rama i uron besimtarët myslimanë me këtë foto

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për Bajramin.

Rama i ka uruar ata me foton e Xhamisë së re të Namazgjasë, punimet për të cilën janë drejt përfundimit.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN 🙏”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama i uron besimtarët myslimanë me këtë foto”

 1. Illyria-Shqiperia says:

  Aman o Km. Po n a thuaj ti qe je edhe piktor, a ndjen bukuri estetike tek she kete gorille gri me 4 shigjeta? A nuk do ishte mire ta benit kete xhami pa nderhyrjrn e Erdogan diktatorit e jo si xhamijat e Stambollit. Apo e keni bere per ta na kujtuar qe na shkerdhyen 500 vjet e vazhdojne ta bejne. Tfu, fare e keqe tradhetaresh.

  1. Erdi says:

   @Illyria.500 vite kemi qene superfuqi . Gjeneralet dhe kryeministrat shqiptare ne perandorine Osmane e benin boten te dridhen. Shqiptaret u kthyen ne bejlere e pronare te medha tokash. Floriri derdhej rrugeve ne trojet shqiptare.Kurse sot shqiptaret flejne rrugeve te botes per nje kothere buke. Por propoganda sllavo komuniste ta paska shplare mire trurin.

 2. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane identiteti i Turqise ne Shqiperi , Evrope e me gjere..........'' says:

  ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,plehre……………..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *