FOTOT: “Sherr dhe përqafime”, ja çfarë s’u pa gjatë seancës: Nga veshja e çuditshme e Fate Velajt, tek pozat e Palokës me koleget

Seanca e sotme parlamentare u shoqërua me tensione të forta që sollën në bllokimin e punimeve disa herë.

Ndërkohë, përtej përplasjeve politike, deputetët duket se kanë qenë mjaft në humor.

Më poshtë, në galerinë tonë virtuale do të mund të gjeni disa prej momenteve nën objektivin e aparatit.

Hidhini një sy. (TemA)

11 komente në “FOTOT: “Sherr dhe përqafime”, ja çfarë s’u pa gjatë seancës: Nga veshja e çuditshme e Fate Velajt, tek pozat e Palokës me koleget”

 1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Ky Fate Velaj si ngjan?
  Si karagjoz!
  Dhe vetë Paloka, si duket
  Si burë therioz!

 2. ce says:

  Pse nuk ben nje foto dhe me Kejdi sypordhen dhe Floida surratufon dy deputetet me shpifarake te botes

 3. pas says:

  S’iu ka mbetur gjë tjetër deputetëve veçse të mendojnë për veshjen. Diskutimet dhe ligjet i kanë çuar për dreq!!!

 4. Usa says:

  KURVE LSI QE ILEPIN TOPET ILIRMETES

 5. Po,Po says:

  I paska hequr kombinoshet e punes Klajda , si ne
  ahengun kur hiqte vallen me Ilir Floririn , dhe ka
  veshur…. , per tu dukur vertet seksi per hamshoret e PD-se !

 6. Plaku Xhuxhumaku says:

  Parlamenti shqiptar eshte bere si dege e LGBT.

 7. labi says:

  po na tregoin se Jan te bukur shum ,e shkatrruat kete vend o u q***a ropt majtas dhe djathtas

 8. sillosi says:

  e dini o njerez se cfare niveli ka fate sillosi sdo te donit vehten po ta njihnit me mire ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!?????????????????

 9. Lennard says:

  Pjeshka e LSI ben Ferk ,Me kajmak e ka Gopin .

 10. Roland says:

  Tek pozat e Paloqes me koleget…hahaha paloqa…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *