Rama nxjerr VIDEO-n e ndryshimit të plazhit në Jalë: Doli në dritë falë Rilindjes

Kryeministri Edi Rama ka postotuar në  profilin e tij të facebook një video nga plazhi i Jalës.

Më anë të kësaj video kryeministri tregon se si do ta gjejnë gjithë turistët plazhin e Jalës.

“Ja si do ta gjeni plazhin magjepsës të Jalës, pas nxjerrjes në dritë falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane 😀”- shkruan Rama teksa poston videon.  (TemA)

ERTV Flash📸: Ja si do ta gjeni plazhin magjepsës të Jalës, pas nxjerrjes në dritë falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane😀

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 24 juin 2018

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Rama nxjerr VIDEO-n e ndryshimit të plazhit në Jalë: Doli në dritë falë Rilindjes”

 1. Tr says:

  Po more po , i ke bere te gjitha standart , Jala ngjason me Lushnjen .

  1. Zigur Qarri says:

   Projekti dihet qe eshte bere nga arkitekti Rama;-po pemet kush i ka mbjelle,Rama apo Veliaj?

  2. Besniku says:

   E bukur, po kjo moda e palmave qe rose na e çpifi.
   Pse nuk shkoni me “ moden “ e vendit, nuk I njeh pishat e Vunoit , o z. Kryeminister?!
   Sidoqofte dhe “ kali I kuq ka nje huq”, por mire eshte te na degjoje pak ne qe e kemi votuar dhe e respektojme per sa po perpiqet.

 2. says:

  BE do që ta mbushi me lypsarë.

 3. Shoku " Shpati " says:

  Ekspozita ” Jala sot ” ! E njejta mendesi , por perseri shume larg nga koncepti ” diktatorial ” I zhvillimit . Kalon ne rruge te keqija , me tabela te cilat kundershtojne njera tjetren . Kalon neper qendra te banuara ku mbreteron pislleku kaosi ne cdo drejtim ( policet rrugor shikojne vetem nese e ke vendosur rrypin apo jo dhe nuk ndihmojne trafikun ) . Me ne fund hartin ne Jale . Dmth te ekspozita . Film I njohur por me xhirim te ngadalte .

 4. ce says:

  Do te lutesha vetëm haremin veror te Jales ku hardallosen te rinjtë me 4 klase te lesheliqise dhe shoret qe behën pastaj deputete me dick ne dore mos e prishni. Ai harem eshte simboli ku pergaditen sharebajgat 18 vjeçare per tu bere deputete 18 vjeçe pasi kane bere trajnimin e duhur, dhe ku pergaditen drejtoret me 6 klase per tu bere pastaj kryhajdutet e lesheliqise forca qe mori treçerekun e tepsisë me sharebajgat e haremit veror te Jales….

 5. Mungon Tualeti says:

  Kesaj i them Ripjelldhje e Rilidnjes une kur plazhi eshte vertet i rendesishm per Kryeministrin e nje vendi.

 6. like says:

  kije inat, por hepi hakun. punet mund te mos jene perfekte, dhe jo simbas shijes se gjithkujt, por ndyshimi eshte si nata me diten.

 7. mark says:

  pak me tutje eshte Llamani
  do vetem 300 ml rruge

 8. Servet says:

  Po nga rilindja sa deputete kane mbaruar shkollen ore I zgjuari I themes (ce)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *