Harrojeni plazhin për ca ditë, ja surprizat e motit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ditët e fundit moti ka qenë i pa qëndrueshëm në gjithë territorin e Shqipërisë.

Ai mbetet kryesisht i vranët dhe me shi të përkohshëm. 

Ndërkohë, sinoptikanët thonë se shi më të dendur pritet në Qendër dhe në zonat Juglindore por shi i pakët rreziko Ultësirën Perëndimore.

Në mbrëmje dhe gjatë natës, shiu i përkohshëm mbetet prezent në territor, kryesisht në Lindje.

Era do fryjë mesatare në Jug por e fortë në Veri dhe pjesërisht në Qendër.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes por do të ulen me 2°C nga mesdita, duke shkuar në maksimum me 28°C.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *