FOTOT: Shthuren të rinjtë në Britani, alkool, seks dhe sherr në rrugë

Të rinjtë në Britani nuk lënë fundjavë pa dalë për të festuar.

Dhe të njëjtën gjë kanë bërë ditën e djeshme të rinjtë në Manchester, ku nuk mungonte alkooli dhe lëndët narkotike.

Ata kanë pushtuar rrugët ku kishte nga ata që shtriheshin të dehur në trotuare dhe të rinj që bënin seks në mabjentet publike. (TemA)

5 komente në “FOTOT: Shthuren të rinjtë në Britani, alkool, seks dhe sherr në rrugë”

 1. ??? says:

  Punojne njerezit gjithe javen dhe ne fundjave bejne qejf se jane njerez te lire e jo katunar si puna jote o Mero qe rri ne internet duke vjedhur fotot e te tjereve qe bejne qejf e duke i shitur si lajme. Ik andej nga Hamburgu njehere ne Reeperbahn e kalo nje nate aty se te vijne mendt pastaj dhe do kuptosh sa i mjere ke qene.

  1. texavery says:

   Shthurja = Liri ??? Jeni i sigurte per kete? Po gjithsesi populli shqiptar nuk eshte me i mire qe vajza te tilla (nuset e huaja) i respektojne ne maksimum, dhe femren shqiptare te mire, por te vuajtur, e trajtojne si skllave ne shpite e tyre. Me siguri qe femra te tilla e djeme te tille te shthurur e ne dekadence totale, te dale nga udha e Zotit, jane shembull “lirie” per ju dhe shume te tjere.
   Njeriu po s’pati pak dinjitet dhe respekt per veten e vete perfundon si keta ketu, qofte ne Angli, qofte kudo mbi rruzullin tokesor.
   Te mos pranosh shthurjen qenke katunar, vaj medet per ty!

 2. anton says:

  e kam perseritur 100000000
  anglezet kanceri semundja e rraces te bardhe

 3. Ariu says:

  Si lopa femrat si q…i njeri.njera ishte e mire e kishte marre ne shpine ai djali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *