FOTOT: Emily Ratajkowski rrit temperaturat në Greqi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo është e njohur për format e saj.

Dhe Emily Ratajkowski bëri atë që bën më mirë në udhëtimin e saj më të fundit.

Modelja 27-vjeçare u tregoi asetet e saj në një bikini të vogël, ndërsa po merrte rrezet e diellit në një barkë në Mykonos, Greqi. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *