Lulzim Basha: Kam një urim për miqtë tanë amerikanë

Lulzim Basha thotë se ka një urim për miqtë e tij amerikanë me rastin e festës së pavarësisë.

“Ne i mbajmë këto të vërteta si të vetëkuptueshme, se të gjithë njerëzit janë krijuar të barabartë, se ata janë pajisur nga Krijuesi me të drejta të patjetërsueshme, se midis këtyre të drejtave janë Jeta, Liria dhe kërkimi i Lumturisë.” 

Me këto fjalë monumentale nga Deklarata e Pavarësisë së SHBA i uroj të gjithë miqtë tanë amerikanë: Gëzuar 4 Korrikun, Happy 4th of July!”, shkruan Basha në rrjetet sociale. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Lulzim Basha: Kam një urim për miqtë tanë amerikanë”

 1. Tironsi USA says:

  Jam i sigurte se miqeve amerikan te Lylit ju eshte bo shume qejfi nga falmeshendetet e lulashit.

 2. marku says:

  Nuk po i zinte gjumi amerikanet,si nuk po na uron Luli ?! Dhe ja….me ne fund urimi i shumepritur erdhi ! Miliona amerikane tani mund te shijojne te qete barbekyte dhe te ndjekin shfaqjen e fishekzareve !

 3. Dixhiderrisha says:

  URRAAAAAAA!

 4. Doraci I art says:

  O lul bytha lul bytha
  Ke nevoj per lumturi?
  Hajt ta jap me kte lumjonin tem ktu posht
  Quhet Lum lukunija

 5. Dan Pyka says:

  Ashtu eshte more hajdut dhe kriminel i certifikuar, por ja qe kjo nuk ndodh kryesishte ne vendin tone ku ti dhe sali krimineli bashke me gjithe shpuren e haduteve dhe krimineleve te tjere qe u ndjekin ju nga pas keni nje diferencim te madh per sa i perket barazise dhe te drejtave njerzore.

  Ju vodhet gjithe pasurike e ketij vendi duke u bere pronar dhe vrat e sakatuat nje popull te tere qe do te mbetet nje njarje shume e hidhur ne shqiperine tone dhe i dhate popullit peshqesh kriminelet me te cilet ju jeni si mishi me thoin te lidhur. Derdellisni deri sa nuk ka ligj dhe drejtesi po e di une se sa moral ke ti qe kerkon te na besh ne dhe amerikaneve moral. Ptu rrace e poshter kriminelesh dhe hajdutesh

 6. luli revolucionari, koqe kandari says:

  e cfare te them per kete derdiment pervec ha, ha , ha ha dhe ha ha. Bemat e ketij babale nuk do te kene te mbaruara ndonjehere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *