Babai rreh për vdekje djalin në Durrës, ja kush është “monstra” 70 vjeçar

Një 70 vjeçar ka rrahur barbarisht djalin e tij në fshatin Gjuricaj në Durrës.

Ky i fundit ka ndërruar jetë në spital pasi dhuna i kishte shkaktuar plagë të rënda.

Spitali rajonal njoftoi vdekjen e 41-vjeçarit i identifikuar si Agron Tema.

Policia ka vënë në pranga “babin monstër”, të quajtur Xhavit Tema.

Mësohet se sulmi u krye gjatë ditës së hënën më 2 korrik ku 70-vjeçari dhunoi në banesë djalin dhe nusen e këtij të fundit, 24 vjeçe. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Babai rreh për vdekje djalin në Durrës, ja kush është “monstra” 70 vjeçar”

  1. mirel says:

    Babin monster, apo babain..
    Tema ka ndonje moderatore by.ime.
    Je ne shtyp formal o zemra, jo duke pi kafen me Meron

  2. Askushi says:

    Babi 70 vhec rahu djalin 41 vjec????????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *