Babai rreh për vdekje djalin në Durrës, ja kush është “monstra” 70 vjeçar

Një 70 vjeçar ka rrahur barbarisht djalin e tij në fshatin Gjuricaj në Durrës.

Ky i fundit ka ndërruar jetë në spital pasi dhuna i kishte shkaktuar plagë të rënda.

Spitali rajonal njoftoi vdekjen e 41-vjeçarit i identifikuar si Agron Tema.

Policia ka vënë në pranga “babin monstër”, të quajtur Xhavit Tema.

Mësohet se sulmi u krye gjatë ditës së hënën më 2 korrik ku 70-vjeçari dhunoi në banesë djalin dhe nusen e këtij të fundit, 24 vjeçe. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...