FOTOT: Miss Universe Kosova flet për operacionet plastike, për mashkullin e saj dhe… seksin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo do të jetë përfaqësuesja e Kosovës në garën e bukurisë që do të organizohet në Amerikë në edicionin e 68-të të Miss Universe.

Bëhet fjalë për Zana Berishën, e cila në një intervistë ekskluzive në emisionin “Intervista Vip” në “Tema Tv”, ka folur më shumë për këtë eksperiencë, emocionet para dhe pas fitores, pritshmëritë për përfaqësimin në Miss Universe në Amerikë e të tjera.

E pyetur nga prezantuesja Ajli se cili eshte thashethemi me i cuditshëm ajo thotë se është përfolur së tepermi për operacionet plastike:” Çfarë do kjo në Miss Universe kur kjo është krejt operacione plastike”, por a ka bërë operacione plastike Zana?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *