Gjendja e shëndetësisë, Rama: Kush ankohet ka të drejtë ta bëjë, ende shumë mangësi dhe probleme

Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur me gjendjen e shëndetësisë në vend ku thotë se ende ka shumë mangësi dhe probleme.

Ai thotë se kushdo që ankohet, ka të drejtë ta bëjë pasi situata ende nuk është optimiste.

Ndërkohë, shefi i qeverisë ndan edhe disa momente nga transformimi i Spitalit të Vlorës.

“Patjetër që kush ankohet nga spitalet tona ka gjithë të drejtën ta bëjë, sepse shumë mangësi e probleme ka akoma, po sikur nuk është keq fare që ta kujtojme edhe ku ishim katër vjet e gjysëm më parë, se jo për gje, po e kuptojmë shumë mirë se sa shumë akoma mund të bëjmë së bashku në vijim😊” shkruan Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Gjendja e shëndetësisë, Rama: Kush ankohet ka të drejtë ta bëjë, ende shumë mangësi dhe probleme”

 1. "BOHOTINA" says:

  4. 5 vjet me pare spitali universitar “Nene Tereza” kishte 20 klube, madje dhe disko zhurmeshume… Le te lehin zagaret…

 2. Doktori says:

  Sa te kemi Manastirliun ne rregull jemi.
  O Edo, po ku e gjete kete trape more???
  Po na e kurse se te pakten kete gje e ke ne dore vet mor plak.
  Po nuk merr vesh nga sistemi o Edi!
  Po e ka menjen me bo shfaqje more Edi!
  Po sberi asgje per reforme o Edi!
  Po esht harbute dhe servile e felliqur o Edi!
  Po sja mban bytha te beje asgje o Edi!
  Aman me thuaj ku ndryshoi QSUT o Edi!
  Po eshte pa identitet dhe shtylle kurrizore o Edi!
  Po sbesove ço njerzit e tu te pyesin ne Ministri dhe QSUT o Edi!
  Po te betohem qe esjt kshu o Edi!
  Po e kthehu shendetsine te Sala o Edi!

 3. Che Guevara says:

  Me kete qe thote Rama nenkuptohet se po na thote se “Llapni sa te doni ju,por mut do hani se nuk jun degjon njeri”!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *