LSI nis sërish “flirtin”? Vasili garanci për shqiptarët: S’po bashkëpunojmë më me PS-në, kemi zero komunikim

Petrit Vasili thotë se Lëvizja Socialiste për Integrim nuk po bashkëpunon me Partinë Socialiste për nisma ligjore.

Ai mohon të ketë komunikim me zyrtarë të kampit rozë duke siguruar se tashmë asgjë s’është si më parë.

“Nuk ka asnjë komunikim dhe ka zero komunikim zyrtar me PS për nisma ligjore për të cilat bëhet fjalë siç është statusi i gjyqtarëve dhe prokurorëve. Pra ka zero komunikim zyrtar me PS”, ishte kjo deklarata e Vasilit.

Kjo erdhi si përgjigje për deklaratën e Taulant Ballës i cili deklaroi se ishin në negociata me LSI  për zgjidhjen e ngërçit dhe miratimin e ligjit për magjistraturën.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “LSI nis sërish “flirtin”? Vasili garanci për shqiptarët: S’po bashkëpunojmë më me PS-në, kemi zero komunikim”

 1. likaderte says:

  Se mos di gje ti, apo te pyesin per cfare bejne meta, mona etj.

 2. Dielli nuk mbulohet me shoshe says:

  Beni te pa munduren qe mos votohet statusi i gjyqtareve dhe prokuroreve qe ti shpetoni drejtesise, shikoni se mos u futin ne shtrunge e i votoni. ku eshte ambasadori lu, vetem me frike e keni juve, duket shume qarte se jeni kunder reformave ne drejtesi.dhe njekohesisht hapur kunder negociatave per Evrope
  Dielli nuk mbulohet me shoshe

 3. Dena says:

  U shofshi, të mallkuar.😖🤥👿👻

 4. Bravo ,O Vaso ! E kam thene dhe e them : ti je per kryeminister. Po ja qe ky populli nuk te kupton ! Ty te ka derguar perendia per ne ,po perseri ky popull “budalla” si dikur ne lufte vajti e puptoi ata pa shkolle e nuk kuptoi ata Perndimoret, e shkolluar,por per “hire te popullit “shkuan e u fuyen ne bythen e pushtuesit. perseri i ka lene memdja.. po bejne te kunderten. Sot ne demokraci kuptojne te shkolluarin e te lene ty injorantin pa kuptuar . Cudi ,o Vasili! C’eshte ky popull keshtu? E derth pa te keq. Dje kuptonte i “jorantet” qe luftonin per atdheun, ndersa sot kuptojne te mencurit,qe kerkojne “shkaterrimin” e Atdheut e Ti idioti lodhesh kot !

 5. Ushshsh.. says:

  Vet e bet .vet kthehuni dhe hajeni.flliqesira.antikombetar.intrigant te vrisni naten e te qani diten .te pa bese” jipni “garanci

 6. merru me ta says:

  Vasilit i thone “ata” del e lih dhe Vasili del e leh. I thone pusho dhe ai pushon. Eshte kafshe shume e degjueshme. Ka reflekset e Pavllovit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *