Botërori i Anglisë! Tifozët vazhdojnë çmenduritë, vishen si trajneri Southgejt

Anglia i ka tejaluar pritshmëritë që ishin për të gjatë nisjes së Botërorit të Rusisë, teksa luan sot gjysmëfinalen ndaj Kroacisë.

ifozët anglezë kanë bërë gjithmonë diferencën sa i përket sjelljes origjinale, ndërsa në suksese të tilla, sigurisht që bëmat e tyre janë nga më të ndryshmet.

Një nga veçorit e tifozëve të Anglisë në mbrëmjen e sotme, është fakti që ata do të vishen si trajneri i tyre, Southgejt.

Ky i fundit dallon për veshjen e tij karakterizuese, me jelek dhe kollare, të cilën nuk e ka ndërruar asnjëherë në Rusi. Në takimin ndaj Kroacisë priten që të jenë prezent rreth 10.000 tifozë në përkrahje të “tre luanëve”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Botërori i Anglisë! Tifozët vazhdojnë çmenduritë, vishen si trajneri Southgejt”

  1. Besnik says:

    Nje verejtje shoqerore!
    Ju lutem, te pakten emerin e personit shkruajeni, ashtu suc e shkruan ai vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *