Foto-lajm: Rama feston krah presidentes kroate

Kryeministri Edi Rama ka festuar kualifkimin e madh qe Kroacia beri per here te pare duke shkuar ne nje finale te Kupes se Botes.

Rama ka publikuar nje foto duke festuar me presidenten kroate Kolinda Grabar Kitaroviç.

Kroacia eleminoi ne gjysmefinale ekipin e Anglise pas fitores 2-1.

Ne finale Kroatet do te perballen me Francen, takim qe do zhvillohet te dielen ne oren 17:00. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “Foto-lajm: Rama feston krah presidentes kroate”

 1. EM says:

  Provokacia … Do thone serbët…

 2. Zigur Qarri says:

  Rama hyp e zbrit avionit per ndeshje futbolli,basketbolli,hapje ekspozitash,ndersa per fushata partie,del me helikopter!
  Ndersa Erion Kopshtari,i hypen avionit çdo Jave per te marre çmime,per betonizimin e Tiranes dhe pyllezimin e tarracave
  te pallatave.Se sa eshte fatura e shperdorimit te Lekeve te takspaguesve shqiptare nga keta bandite,askush nuk e di,por
  qe eshte ne shifra astronomike,e kupton çdo kush me nje llogari te thjeshte.I kemi vare hienave melçine ne qafe.

  1. kujtese says:

   Qenke legen ti keta punojne per vendin tone per mire kurse Lula

 3. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  Pas suksesit te KM tone reformat e te cilit bene te mundur blerjen e Ronaldos nga Juventus tashme nje tjeter sukses global i KM tone. Pas zhdukjes se kanabisit, trafikut te droges, reformes ne drejtesi, rritjes galopante te rrogave dhe pensioneve, rritjes se pandalshme te punesimit dhe hapjes pafund te vendeve te reja te punes (aq sa kemi porositur edhe 600 mije emigrante te kualifikuar Siriane per te mbushur vendet e punes), vjen dhe plotesimi i dy kushteve te reja vene nga BE qeverise tone, blerja nga Juventus e Ronaldos dhe Kualifikimi i Kroacise ne Finalen e Kupes se Botes. Good Job KM!

 4. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  Pas suksesit te KM tone reformat e te cilit bene te mundur blerjen e Ronaldos nga Juventus tashme nje tjeter sukses global i KM tone. Pas zhdukjes se kanabisit, trafikut te droges, reformes ne drejtesi, rritjes galopante te rrogave dhe pensioneve, rritjes se pandalshme te punesimit dhe hapjes pafund te vendeve te reja te punes (aq sa kemi porositur edhe 600 mije emigrante te kualifikuar Siriane per te mbushur vendet e punes), vjen dhe plotesimi i dy kushteve te reja vene nga BE qeverise tone, blerja nga Juventus e Ronaldos dhe Kualifikimi i Kroacise ne Finalen e Kupes se Botes. Good Job KM!!

 5. Illyrian says:

  PROVOKACIJA!!!
  Rama nuk është tifoz i Kroacisë, por po gëzon vetëm për inat ttë e Serpëve, pasi dihet që serpët nuk i duan Kroatët.
  “…there you go”

 6. Roberto says:

  Po diplomatit dixhital i paska rreshkitur ky fakt per tja percjelle Berishe Ziut???

 7. Luli says:

  Kur do rritet vogelushi dy metrosh?

 8. Kameleoni says:

  Fotot qe poston E.R. te njepasnjeshme me lidere qe lidhen me evente te ndryshme e personalitete te ndryshem te kaheve te kundert si ne ideologji e veprime kontrvese te botes, na kujton nje “personazh” tek nje film i Kinostudios,i cili, sa here ndryshonte sistemi shoqeror nxitonte nxirrte nga nje flamur apo portret(s’me kujtohet mire) te “fitimtarit” qe do te vinte me pas.Te dy keto personazhe,ai i filmit dhe E.R.,kujdeseshin e kujdesen shume,qe te grumbullonin ne inventaret e tyre sa me teper flamuj, foto,stema e simbole per te qene sa me te afert e miq me kedo qe eshte i forte e i suksesshem……..!!!!!!!!!

 9. Kapedani says:

  Edi mos harro shprehjen popullore,doren ne qafe dhe gishtin ne bythe….hahaha.

  1. o msue keq me ministret ky kurvar ,
   ska lon nji, pa ja shti gishtin nga pas .(e shkreta Kordila ,apo si ka sexi ato gjonat kjo )
   o bo vagabond i madh .
   do njoftue Merkel ,se mos na bo noj budallallik ky haRomsi jon
   e i afrohet asaj se pastaje ?
   ahaa qajeni BE-ne .

 10. Lena says:

  Po te kishte dale ne finale turqia do te festonte per turqin Ky pallosh

 11. merru me ta says:

  Kujdes, Edi, se do te akuzojne si Salinjanin! E do thone pastaj: kupen e pruri Rama ne Ballkanin Perndimor qe te mbyllte gojen o-po-zi-tes.

 12. LALA says:

  me mir nje mik sesa armik kjo na do dhe na mbeshtet ne cdo aks kurse lulja armiku me i madh i shqiperis…mejdija….salija bedrija ..etj keta te aleances se djatht jane ballistat e koheve moderne ata te paret viilnin pula kta florinj ata me gjermanin kta me shejtanin..duke futur edhe veten jemi popull budallenj po na shtypin nje grup maskarenjesh mashtrusash turpi na bie ne si popull

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *