FOTOT: “Gigi Hadid ka vapë, heq sytjenat”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Dhe Gigi Hadid tregoi formën e saj, teksa u largua nga kompleksi i saj i apartamenteve të martën pasdite në Nju Jork.

23 vjeçarja kishte veshur një bluzë pa sytjena teksa ecte në trotuar sikur po sfidonte një pistë mode. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *