FOTOT: Ylli televiziv tregon format bombastike

Ajo shpesh herë përshëndet fansat me foto hot në Instagram.

Dhe Chloe Sims siguroj se të gjithë sytë do të ishin mbi të, derisa ajo ndau një seri fotografish nga Marbella.

Ylli televiziv, u paraqit si stuhi duke treguar “pasuritë” e saj teksa ishte veshur me rroba banjo. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Ylli televiziv tregon format bombastike”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *