Mbappe:Topi i Artë? Nuk më intereson dua Kupën e Botës

I pyetur nga TF1 pas ndeshjes dhe për mundësinë e fitimit të “Topit të Artë”, Kylian Mbappe ka bërë një zgjedhje të qartë…

Ylli i PSG-së nuk mendon aspak për çmimin personal, po për Kupën e Botës me blutë…

“Topi i Artë? Nuk më intereson, dua Kupën e Botës. Topi i Artë nuk është problemi im !”.

Ndërkohë,ylli i Francës arrin rekordin e driblimeve të provuara në një ndeshje Botërori, plot 15 ndaj Belgjikës, nga të cilat 7 të realizuara me sukses…
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *