Monika Kryemadhi siguron shqiptarët: LSI nuk është bërë kurrë pjesë e pazareve

Monika Kryemadhi garanton shqiptarët se LSI nuk është bërë kurrë pjesë e pazareve.

Me anë të një postimi në profilin e saj në “Facebook”, kryetarja e LSI thotë se nuk do të ketë asnjë marrëveshje apo bisedime me mazhorancën sa i përket bashkimit të votave për votimin e ligjit të magjistraturës.

Ndër të tjera ajo shkruan:

LSI nuk do të jetë kurrë pjesë e pazareve për të shpëtuar Edi Ramën!

Asnjë marrëveshje apo bisedim nuk ka dhe nuk do të këtë për t’i zgjatur agoninë kësaj qeverie, që e zhytur në krim, trafiqe të paligjshme dhe korrupsion po përpiqet, që në grahmat e fundit, të mundet të shpëtojë me manipulime të tilla.

LSI ka qënë dhe do të jetë pro dhe pjesë e çdo takimi apo tryeze, që trajton dhe diskuton përmirësimin e jetës së shqiptarëve dhe largimin e klikës së Edi Ramës.

Çdo përpjekje tjetër për ta përfshirë LSI në bisedime është thjesht pjesë e fantazisë së sëmurë të Edi Ramës, që sot më shumë se kurrë është i gatshëm të blejë e të shesë çdo gjë e çdokënd në emër të pushtetit, por që duhet t’a ketë më shumë se kurrë të qartë, se për të shpëtuar karrigen e tij nuk do ketë kurrë ndihmën e LSI.

Ne do të vazhdojmë të jemi pjesë e opozitës së bashkuar, me qëllimin e qartë dhe të saktë, largimin e pushtetit banditesk të Edi Ramës!

Të shpëtosh sot Edi Ramën do të thotë të shkatërrosh përfundimisht të ardhmen e shqiptarëve, dhe këtë mëkat LSI nuk e merr në kurriz”, nënvizon Kryemadhi. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Monika Kryemadhi siguron shqiptarët: LSI nuk është bërë kurrë pjesë e pazareve”

 1. likaderte says:

  Lesh lija eshte vete pazari moj qelbesire dhe jo pjese e vogel e tyre. Po te ishin pazare per para e poste ti do te ishe e para qe do ti beje, ndersa pazare per te miren e vendit, sigurisht qe jo, sepse rrezikon burgun se bashku me ate liken, qe na hiqet si udheheqes i ketij vendi. Mos zot ma keq kur vendin tone e drejton nje debil e injorant qe di vetem te vjedhi, familiarisht.

  1. kujtesa says:

   Imagjinoni pak Sal Plakushin kur thoshte:
   Une ju siguroj juuueee….!
   Edhe kjo,flet ne emer te shqiptareve dmth,ne emrin tim tendin,etj etj!
   Hajde o popull hajde.
   Lum si ti per LeSheli😇😇😇😇😇😇

 2. arber says:

  Sh. Nexhmije, Ke shume te drejte. qendro konseguente. Kurre mos u dorezo.

 3. Ilir Hajduti says:

  Shume e “Drejte” Shoqja Mounikakarakurva:LIS-i..Nuk bene Pazare I MERR TE GJITHA Ilir Floriri…lol

 4. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Moj nepërka
  pika pika
  ndryshe ta thonë
  Monika
  morre burrë
  trim me çika
  i venë
  shtatë na frika.

  P.S.
  Me gojë bëni
  si të fortë
  po gjezdisni
  me eskortë
  pjella juaj
  do shumohen
  si hajdutët
  do kujtohen
  ju do ini
  në varreza
  do urreheni
  ndër breza!

 5. florence says:

  ah sa mire Pd nuk esht pjes e pazareve, Ps nuk esht pjes e pazareve, edhe Lsi po ashtu, atehere i bie qe pjes e pazareve te jete populli i shkrete.

 6. Tironsi USA says:

  Avash moj Monke,pazari thot nuk jemi pjese e pazarit,po Likja moj shemtire ca ishte duke bere me te ndjerin Dritan Priftin ne vidion e famshme,a nuk ishte duke bere pazar,dhe cfare pazari se,dola i pafajshem tha kryetari i Lesh e Lise,natyrisht,me Thanzat,Ndrecat,Beluret,Fullanet,ashtu do dilte.

 7. mikojani says:

  LSI KA QENE,ESHTE DHE DO TE JETE PARTI BOLSHEVIKE,BIJ E PPSH.DO TA KISHTE ZILI DHE ZHERZHINKSI,PER ANTARET QE KA.ME NJE FJELE PARTI I NGRITUR NGA MUTI

 8. Vaslilesheli says:

  Bah.Ç’eshte ajo fjale?Marigoja me barre ???!Jo ç’ne.
  LSI pjese e pazareve !!! Joo.
  S’ka qene kurre.Hera e pare qe e degjoj kete fjalen pazar.
  Po qe per pazar LSI ka qene dikur virgjereshe.
  Tani qe 9 vjet te semafori pazareshe.
  Vetem se tani me pazar te lire.U ka rene vlera.

 9. Ela says:

  Nuk ben pazare???? Me asnje???? Cfare thua moj?

 10. Albani says:

  Buce si Taulanti dhe Erioni dhe ti.

 11. qazim says:

  Fytyra me e deformuar dhe me e papranueshme e politikes se ketyre 28 viteve.Mjafton kjo, qe politika te perifrazohet si e keqja e madhe e ketije vendi

 12. ce says:

  Shiko si i ka turinjtë si derr, e do beje politike kjo qe ka rreth vetes ca sharebajga te dala nga haremi veror i Jales dhe kjo do jape votën ne parlament, oh pika sa e urryer je ne popull

 13. Tik tak says:

  Sigurisht se ju nuk jeni pazar, jeni supermerkato.

 14. PASHTRIKU says:

  Ja ta zeme se te besuam, poooor
  A shikohesh ne pasqyre ti o zonja e PARE. Ca i di njerezi ti ??

 15. ILo says:

  E drejte pazare ben vetem kur fiton 7% atehere, se sot ja kane cuar pjacen Rames ne 28% prndaj i perzuri nga tepsia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *