VIDEO/ Momenti tronditës: Fëmijët ngecin tek dritarja me hekura

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy fëmijë të vegjël iu ngeci koka në një dritare me hekura dhe rrinin varur në një lartësi rreth 4 metra.

Në pamjet filmike do të shikoni se fëmijët motër e vëlla qajnë pasi kanë ngecur tek hekurat e dritares jashtë shtëpisë së tyre në jug-perëndim të Kinës.

Fatmirësisht fqinjët nxorrën shpejt shkallët dhe shpëtuan vajzën e vogël dhe vëllain e saj.

Thuhet se fëmijët ishin lënë në shtëpi pa kujdes nga prindërit e tyre, të cilët kishin shkuar për të luajtur  me letra. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *