VIDEO/ Ndjekje si në filma: Helikopteri i vihet pas burrit që transportonte drogë me skaf

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Turistët që po pushonin në plazhin Manilva të Spanjës, ishin dëshmitarë të një aksioni policor që ngjante shumë me skenat e filmave aksion të Hollywood-it.

Derisa dhjetëra pushues po laheshin,

Një helikopter po fluturonte mbi kokat e tyre duke ndjekur një person që ishte në një skaf.

Pasi e kupton se nuk ka nga t’ia mbath, burri drejtohet drejt bregut te detit dhe zbret nga anija e fillon të vrapojë nëpër rërë.

Më vonë burri është arrestuar nga policia.

“Në anijen që po ndiqej nga helikopteri transportohej një sasi e madhe e drogës. Burri që u mundua të arratisej është arrestuar”, thuhet në një komunikatë të policisë spanjolle. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *