VIDEO: Tigri Bartek parashikon ndeshjen Kroaci-Angli, ja fituesi në gjysmëfinale

Tigri Bartek ka parashikuar ndeshjen Kroaci-Angli.

Ai jeton në kopshtin zoologjik Royev Ruchey në Krasnoyarsk të Rusisë, dhe që parashikon fituesin e ndjeshjeve.

Tigri zgjodhi Kroacinë si fituese me Anglinë në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që zhvillohet të mërkurën. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Tigri Bartek parashikon ndeshjen Kroaci-Angli, ja fituesi në gjysmëfinale”

 1. merru me ta says:

  Pse nuk keni vene dhe Saliun te nuhase kush do fitoje?

  1. Roberto says:

   Hahahah ta qaje Sali plehun ne tri kopje hahahahha

 2. ??? says:

  Rrota kari!! Mjaf o katunare se late nam.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 3. rexha 10 says:

  VENDOSNI TIGRIN .QE TE PARASHIKOJ NDESHJEN KROACI_FRANCE, SE ME ZORE PO E PRESIM

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *