VIDEO prekëse: Vajza bën detyrat e shkollës mes shiut dhe të ftohtit (tregojuani fëmijëve)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti prekës kur një vajzë e vogël lufton mes shiut dhe të ftohtit për të përfunduar detyrat e shtëpisë para se të shkonte në shkollë.

Në pamjet filmike do të shikoni se si vajza e pastrehë bën detyrat në rrugë, ndërsa nëna e saj fle pranë saj.

Filmi tregon Lorensalie Elaine Dolfo, 8 vjeç, jashtë një blloku apartamentesh në Manila, Filipine.

Nëna e saj Ellen, 40 vjeçe dhe motra Alexandra, katër vjeçe, po flinin pranë një trotuari ndërsa Elaine bënte detyrat.

Familja kohët e fundit mbeti e pastrehë pasi babai Jerry, 42 vjeç u sëmur dhe humbi punën. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *