Blendi Fevziu: Gruaja që kam, nuk është dashuria e parë e jetës sime. Kam pasur dhe histori të tjera

Blendi Fevziu ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top” në Top Channel.

Kur u pyet për dashurinë e pare, ai tregoi se nuk ka qenë bashkëshortja.

“Nuk ka qenë bashkëshortja ime dashuria e parë.

Kam dashuruar në vit të dytë në gjimnaz, ndoshta dhe më përpara, por atë e mbaj mend” tha ai.

Fevziu u ndal edhe tek një pasion pa të cilin duket se nuk bën dot, udhëtimet.

“Kam udhëtuar në 102 vende të botes. Kam mbresa te pashlyeshme nga këto udhëtime. Janë eksperienca të jashtëzakonshme”.(TemA)

45 komente në “Blendi Fevziu: Gruaja që kam, nuk është dashuria e parë e jetës sime. Kam pasur dhe histori të tjera”

 1. te pakten per rrespekt vs Gruas ,Familjes
  s’duhet te shprehet mashkulli ne kte menyre ordinere .
  Kushedi ,mbas je pallu edhe ne byth me pare se te provoje ate

  funderine njeri .

  Njerzit me te urryer e me ordiner ,kan qen gjithmone ne shoqeri ata ,qe tregonin shokeve ,
  se me femer po shkonin ,si me u duk gango .
  Edhe ky shkerdhata .
  Po e ke ne krah mor kokbole are Grua dhe duhet per Kode Etik Familjare
  te tregosh pak rrespekte .
  Jeni te gjithe plehra te njerezimit

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   @ Komentuesit xhelozë
   .
   Pse nuk e besoni
   kur ju bën rrëfimin
   Dashurinë e parë
   ka pas Sigurimin.
   .
   Është i sinqertë
   për vitin, do thosha
   se me rekrutimin
   i përkon dhe mosha.
   .
   Veshllapush, pa qafë,
   por, ish djal azgan
   ja ndërruan emrin
   dhe ja vun Koran.
   .
   E zgjodhi dhe Degën
   për gjuhë-Letërsi
   me Operativin
   bënte dashuri.

   1. Lere fare says:

    Oh ky me kenoq fare mua!!
    Lol, sa kom qesh 😂😂😂

  2. Flm says:

   Jam skandalizuar, nga leto muhabete te “cepave te pallatit”.
   Te dhjefsha historit e tua ore pervers, nuk te vjen turp qe je baba me vajza adoleshente ???
   A mund te thuhen keto muhabete ne publik ???
   C’fare etike i jep femijeve dhe miletit torrollak Shqipetar, qe te jep rendesi dhe te rit audiencen.
   Ti je karakteri tipik i fshatarit.

  3. Nauni says:

   Dmth ke qene kurvar.Turp te te vij.Palaco.

 2. Trmi says:

  Kush po e can trapin seccke pas ti….keto jane budallalleqe me ok….

 3. arnauti says:

  Si Yll e paska gruan?! e jep me qira mo?

  1. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

   Kjo duket si transvestite me buze te fryme.
   Ky qeros i pshtir osht veç nje llapaqen i tipit Fahri Balliut.
   Mashkull i degjeneru ne te gjitha anet.

 4. Ari says:

  Qerosi me turiferten cift i shemtut

 5. pantera says:

  Te njejten gje thote dhe ajo per ty , ske qene i pari , thjesht je i fundit ……… dhe si i tille nuk kujtohesh per asgje , i pari kujtohet ………..sic thone miqte tane amerikane : i pari eshte i pari dhe te tjeret nuk jane asgje …………

 6. Pinoku says:

  Pse talleni me popullin. Un ne foto dallova fevziun me paruke dhe nje burr tullac. Gruaja ku ishte??

 7. taku says:

  O Zot ke pasur ti histori te tjera me.ate surrat ,,,,
  Vetem po te kesh patur me burra
  Se femer ne bote qe te.shkoje me ty nuk ma do mendja
  Ti je Ardi Daullxhiu I shtypit o trap

 8. Karakter I ndyre says:

  Dy shemtira qe ta shpifin pa pike shie njeriu Fytyra eshte pasqyra e shpirtitu

 9. Ymer boza says:

  Blendi me qeros
  I ka ra daci nkos.
  Hahahaaaa

 10. Shaqo says:

  Te dy te shemtuar. Tenxherja gjet kapakun.

 11. Tr says:

  KJO ESHTE ME E SHEMTUARA E TIRANES 😱

 12. Nje durrsak says:

  Duke pare rezultatin, eshte e pamundur te mos deduktosh qe historite e tjera paskan qene Burra..

 13. Eri says:

  Me kete e paske ndrit….nuk dua te shaj se gjynah…por i nxirni nje foto me te hajrit se gjynah

 14. h says:

  Sëmundja e pa shërueshme shqiptare, Mos jetoje dot pa shitur pordhe.
  Une kam shetitur vetëm nja 15 vende por të kisha patur ne krah
  atë që ke ti,nuk do të kisha shkuar askerkund se do trembeshin njerezit.

 15. Femra says:

  Do ishe genjeshtar po te thoje ndryshe. Rrofte sinqeriteti!!!Lol

 16. Shvejk says:

  Mos pac zemren sic ke surratin_ na qive dhite na dogje fshatin.

 17. Paqesori says:

  Ke bere cke bere para martese nese je burre zotni mbaje halene mbyllur , se mban ere ! Gruan e ke si zonje dhe nuk meriton te perflitet , se sic e shikon nje gisht uje duan per ta bere…. Pastaj , cte te them per vajzen ? Si mund te ndihet ajo kur degjon keto maskaralleqe ne publik ? Behu pak serioz djale, mos e nxirr dhe jeten tende ne Opinion !

 18. Nemezi says:

  Qe ishe gazetar legen e dinim me siguri. Sot mesuam edhe qe je bashkeshort legen!

 19. Ali Pasha says:

  Hahah o Fevzi, Cfare ke dale me kete shemtyre ketu…hahah qenka si ufo….

 20. Deshmitar y says:

  Po ecja nje dite ne bulevard dhe shikoja turma te medha njerzish qe nxitonin per ne qender. Spo kuptoja PSE kaq shume njerez dhe pse po nxitonin.
  Pyeta shokun tim se cpo ndodh?
  Me tha ai_ MOS kushedi ka nxjerre fevzo ne shitje vellimin e dyte te zogut se ska cte jete tjeter.
  Pyetem njerin prej tyre pse nxitonte . Ai u pergjegj se Po shkojme te koncerti I ermal metes u pergjegj.
  I those shokut sa budallenj paska shqiperia. Nxitojne per koncertin e ermalit sikur Po shiteshe librat e fevzos.

  1. lexuesi - X- says:

   hahahahah
   hahahahhahahah

   hahahhahahahahahah Deshmitari ,
   shume e forte satira

   ndoshta nuk eshte momenti me qesh ,
   por s’na ka ngel asgje tjeter ne Shqiperi

 21. Aleksander Thana says:

  Ku eshte katandisur ai vend qe laterzhyhet me llumra te tille

 22. C says:

  Cifti WTF. Ca eshte ajo shemtire ?

 23. Jeni says:

  Edhe kokrra e hajdarit edhe pseudonim me emrin e nje lloj peshku…….qenie e neveritshme.

 24. Toni says:

  Üuuuuu vetem ti paske jetuar b.q.

 25. Kush te pirdhte ty ne ate kohe o palle ty te rrofshin lekat qe bere me kohen e Saliut dhe pronat se akoma do ishe duke “shkundur monin”

 26. njera ne Amerike says:

  I shkreti, sa te shemtute e paska gruan. Si majmun fakirja.

 27. Babalja says:

  Blendi me fal qe po ta them, por duket pak si kur’v ….!!

  1. LORA says:

   Mua me duket po aq e shemtuar sa fevzo-kellira,o Babalja.

 28. Gudbiu says:

  Mos u merzit se dhe ajo qe ke ne krah sje dashiria e par, ndoshta them un je i 10. Trap

 29. Saliu says:

  Eshte reciproke Fevzi!
  Ne fund te fundit je martuar me ish gruan e nje Rr. K si Petrit Vargu.
  Tani na thuj, per ça po shet men o delirant??!!

 30. Turp says:

  S’eshte muabet burash ky o Fefzo !

 31. Gudbiu says:

  Ky me kete kok si barrake jevgjish ka pas shum femna!! po ajo qe ke ne krah i bie qe te ket pas me shum se ty pler bur

 32. SALIU says:

  KUJT I RRUHET PER TY MOR PUSHT TE QIFSHA TY DHE TET SHOQE MORR RRACE E SHKERDHYER BASTARD POR SHKO JEP LLOGARI PER S KONOMIN MOR PLERE

 33. Ky duket si fantomasi,bukuri e rradheky,kete s duhet ta kete pjerdhur kush e jo me femrat

 34. DINGO says:

  Ku eshte Gruja mor Plak se une dy Burra me hunde si Bash vapori shikoj.Ja ka ba sumen tub Fevzi turku.Se keta jane marakli sume.

 35. Ed tironci says:

  Po cu bere Fejzo djali/se neve na mori malli…ik ore bajge..ti ke honger dru ne gjimnaz..ke qene nga ata cunat e mamit qe e rrifshin 2 here ne dite…paske pase femna ti..yyyyy

 36. Budallenjte dhe plepat behen te gjate says:

  Kane ngaterruar foton . Ne vend te gruas kane vene babalene qellimshme nga tema.
  Ndersa ne gjimnaz e mbaj ment fevzon. Ka gjene I gjate, bjond me sy bojqell. Ka ndryshuar can. Me zor dallohet.

 37. Ymer boza says:

  Ka pas dashnore fevzo. Eshte e vertete. I vinin se I doli nami per llapist. Ja nxori namin pastrusja shkolles. Kur kishte qene dezhurn fevzo ishte mplexur me pastrusen. Po fevzo ka qene birthday kurve qe ne ate kohe. Dinte shume. Kopil ishte

 38. o ta kafsha emisionin o fejzi suma
  vec mos e qit ma at’surrat ne TV -Kllan ,
  se vallahi -bilahi kam me hi si kamikace ne emision
  e kom me hudh n’er gjithcka
  me ta kajt at’pajdh rropsie

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *