Çështja Modric, Real përgatit hakmarrjen me 100 mln euro

Telenovela “Mordric” pasurohet me një kapitull të ri.

Sipas mediave italiane, disa emisarë të Real madrid kanë shkuar në Itali për t’u takuar me gruan/menaxhere të Mauro Icardi-t, Wanda Nara.

Qëllimi i tyre është të paguajnë klauzolën 100 milionë euro të kapitenit të Inter.

Kjo është kundërpërgjigja e menduar nga Real Madrid, në pritje të takimit që presidenti Florentino Perez do të zhvillojë të premten me Modric.

Në rast se kroati do të këmbëngulë për largimin e tij, Inter do të jetë gati të ndërhyjë për të mbyllur gjithçka sa më shpejt të jetë e mundur.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Çështja Modric, Real përgatit hakmarrjen me 100 mln euro”

  1. Glaukias says:

    Klauzola ishte e vlefshme deri në 15 korrik dhe ishte 110 milion Euro. Nëse Reali do që të marr Icardin tani duhet të flas me Interin dhe jo me Wanda Narën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *