FOTOT: 5 motrat që po “çmendin” botën dhe “la mama”

Ato janë femrat më të famshme në botë, që prej vitesh po i imponohen publikut me jetën e tyre.

Gjithçka nisi pas videos me pullë të kuqe të Kim Kardashian.

Që atëhere, fama e motrave Kardashian ka kapur majën dhe janë femrat më të ndjekura në botë.

Nuk kanë asnjë vlerë dhe nuk bëjnë asgjë që mund të të frymëzojë, por ato janë femrat “model” për të rinjtë në SHBA dhe më tutje.

Dhe dje janë mbledhur të pesta, bashkë me mamanë e tyre (që ka të dashur një mashkull nja 30 vjet më të ri), për të festuar 21-vjetorin e Kylie.

Ngjarje që natyrisht ka përfunduar në kopertinat e mediave kryesore në botë.

Janë motrat Kardashian, simboli i kësaj çmendurie që po jetojmë!(TemA)

3 komente në “FOTOT: 5 motrat që po “çmendin” botën dhe “la mama””

 1. LORA says:

  Ky eshte modeli i tyryfyleve qe promovon kapitalizmi,,,keshtu karabushesh i interesojne .
  Po te kishin llagap tjeter,,e sigurt qe do te ishin i njenti format,,,,kuckash torobella.

 2. Dan says:

  Keto jane modeli i brezit te ri qe vetem mendon si te shkerdhehet tere diten e tere naten me selfie….
  Shoqeria njerezore paska per te ecur shume perpara me metodat kembe perpjete….. Mjere ata qe ju kushtojne vemendje ketyre bordellove…

 3. PENSIONISTI says:

  SIMBAS GAZETARIT QENKAN TE FAMSHME SA ESHTE ÇMENDUR DHE GAZETARI YNE POR ME E FAMSHME QENKA MAMAJA QE NUK I LENKA RRADHEN VAJZAVE TE SAJE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *