FOTOT: E dashura e DiCaprio “rrit” temperaturat në Francë

Aktori i njohur Hollywood-jan është i njohur për lidhjet e tij të shumta me aktore apo modele të njohura.

Por, si duket  Leonardo DiCaprio ka “qëlluar në shenjë” pasi ka nisur lidhjen e tij me bukuroshen Camila Morrone.

Çifti i ri po i kalojnë pushime e para së bashku në rivierën francize.

Camila Morrone është një modele dhe një aktore e re, e cila është 22 vjet më e re se Leonardo DiCaprio, por si thonë “ në dashuri nuk ka moshë”. (TemA)

1 komente në “FOTOT: E dashura e DiCaprio “rrit” temperaturat në Francë”

 1. i paska rrjedh posht ulluku
  nga kenaqisia

  eh mer Loe .
  njome bibiluqin qerrata ,njome
  keshtu eshte ndar kjo bote ,
  ca vuaj ti ken e shijojne e ca te tjer sdin pse i kan e c’ti bajn dot !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *