FOTOT tepër të nxehta nga Demi Rose

Demi Rose shpesh herë përshëndet fansat me foto mjaf hot.

Dhe këtë hërë Demi ka treguar format e saj bombastike në Ibiza.

Bukuroshja pozoi para kamerave për një set fotografik e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj trupore, të cilat nuk ka turp t’i ekspozojë në asnjë moment. (TemA)

3 komente në “FOTOT tepër të nxehta nga Demi Rose”

  1. te zhvishet cullak
    nqs ndjen te nxeht ka vap !

  2. Bambi says:

    Shume mbyllur i mban kembet. Duhet ta nxjerri pak veren ne vitrine. Vetem cica-bythe nuk mjaftojne.

  3. Toni says:

    Se ku do vej kjo dynja keshtu un nuk e kuptoj….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *