”Luftë për selfie” në Fontana di Trevi në Romë

Disa turistë dëshironin të bënin një “selfie” në një qoshe të preferuar të sheshit Fontana di Trevi në Romë për të nxjerrë sa më bukur ndërtesën pas tyre.

Por, askush nuk dëshironte ta braktiste këtë qoshe të preferuar. Më pas nisi një zënkë sa u kërkua ndërhyrja e disa patrullave të policisë bashkiake,shkruan ata.

Pas trazirave, edhe me disa vështirësi, tetë turistë amerikanë dhe holandezë u denoncuan për dhunë dhe kërcënime.

Grindja midis një vajze holandeze 19-vjeçare dhe një italo-amerikaneje 44-vjeçare ka filluar me një shkëmbim fjalësh të rënda dhe më pas me fyerje.

Më pas mosmarrëveshja degjeneroi në dhunë fizike ku u përfshinë dhe familjarët.

Të gjithë personat e përfshirë u denoncuan për dhunë dhe kërcënime.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “”Luftë për selfie” në Fontana di Trevi në Romë”

 1. hALLEluja says:

  temperaturat e nxehta ,
  zbulon Bythet e qyteterimit ,
  i ben njerzit agresive
  dhe te fusin duart ke tjetria 😉

 2. 1hale gjuja says:

  Hedhin leke per pedofilat….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *