VIDEO: Aksident i tmerrshëm, kamioni i shtyp kokën gruas

Një motoçikliste në lindje të Kinës ka shpëtuar mrekullisht nga vdekja, pasi një kamion betoni i shtypi kokën. 

Nëna e dy fëmijë e njohur me emrin Zhu shpëtoi pasi kishte vendosur kokoren. 

Në pamjet filmike do të shikonin se si ajo teksa ecte me motor përplaset fillimisht nga një derë makine që hapet papritmas dhe më pas përfundon tek rrotat e kamionit. 

“Pa helmetën, mendoj se do të isha i vdekur”, tha nëna e dy fëmijëve, e cila mori plagë dhe prerje në kokë nga aksidenti i tmerrshëm. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...