VIDEO: Aksident i tmerrshëm, kamioni i shtyp kokën gruas

Një motoçikliste në lindje të Kinës ka shpëtuar mrekullisht nga vdekja, pasi një kamion betoni i shtypi kokën. 

Nëna e dy fëmijë e njohur me emrin Zhu shpëtoi pasi kishte vendosur kokoren. 

Në pamjet filmike do të shikonin se si ajo teksa ecte me motor përplaset fillimisht nga një derë makine që hapet papritmas dhe më pas përfundon tek rrotat e kamionit. 

“Pa helmetën, mendoj se do të isha i vdekur”, tha nëna e dy fëmijëve, e cila mori plagë dhe prerje në kokë nga aksidenti i tmerrshëm. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Aksident i tmerrshëm, kamioni i shtyp kokën gruas”

  1. Rokopeqi says:

    A mund te na i tregoni pas aksidentit? Sepse me peshen qe ka kamioni dhe me sperkatjen e gjakut ne asfalt, zor se arriten t’ja mblidhnin lulelakren me luge…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *