VIDEO: Me maska dhe thikë në duar, “skifterët” i vjedhin makinën gruas

Ky është momenti tronditës kur një grua kërcënohet me thikë nga “skifterët” dhe para syve i vjedhin makinën tip Audi A3.

Në pamjet filmike do të shikoni se menjëherë kur gruaja del nga makina, shfaqen para saj 2 hajdutët e maskuar dhe me thika në duart e kërcënojnë atë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Stockpost të Anglisë.

Pamjet e vjedhjes janë publikuar në internet nga policia, e cila kërkon ndihmën e qytetarëve që nëse kanë ndonjë informacion për personat e maskuar t’iu telefonojnë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *