VIDEO: Sherr në lokal, dy vëllezër rrahin menaxherin

Ky është momenti tronditës kur dy vëllezër godasin me grushte kokës menaxherin e një McDonald’si në Boston. 

Nathan Whittemore, 27 vjeç, u sulmua vazhdimisht nga vëllezërit e moshës 16 dhe 19 vjeç, por qëndroi në këmbë për të mbrojtur stafin e tij. 

“Unë kam qenë në dijeni se ka pasur fëmijë të vegjël dhe familje brenda restorantit kështu që kam  qëndruar i qetë dhe të përpiqesha të qëndrojë profesional. 

Por ishte jashtëzakonisht e vështirë duke menduar se po më goditnin në fytyrë dhe duke më tërhequr  këmishën”- tha menaxheri i lokalit pasi u mor në intervistë nga mediat pasi videoja e sherrit u bë mjaft virale. 

Sherri nisi pasi menaxheri I kërkoi që ata të dilnin jashtë pasi po ngacmonin pjesëtarë të stafit të tij. 

Ndërkohë nëna e dy djemve ka kërkuar falje për veprimin që bënë fëmijët e saj. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Sherr në lokal, dy vëllezër rrahin menaxherin”

  1. enter"" says:

    Llotaria Amerikaneeeee

    Ja cfare ju pret ne kete vend te PACIVILIZUAR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *