VIDEO: Sherr midis udhëtarëve dhe punonjësve të sigurisë në portin e Durrësit, nisja e tragetit vonohet 6 orë

Disa qytetarë që udhëtojnë në drejtim të Italisë janë përfshirë në një sherr me punonjësit e sigurisë në Portin e Durrësit.

Shkak për këtë sherr është bërë vonesa me 6 orë e nisjes së tragetit e cila ka irrituar udhëtarët që janë rebeluar ndaj punonjësve të sigurisë.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO: Sherr midis udhëtarëve dhe punonjësve të sigurisë në portin e Durrësit, nisja e tragetit vonohet 6 orë”

 1. fredi says:

  Ky eshte niveli qe drejton sot ish Portin me te madh ,s’ke c’thua ,vetem ne kete menyre mund ta menaxhosh fluksin e emigranteve qe kryeministri njesoj si paraardhesi i tij i numerojne per turist

 2. pranvera says:

  Udhetaret kane drejte te revoltohen dhe punonjesit e sigurimit te kerkojne falje

 3. maxi says:

  Keta anije te shtrejnta,te ngadalshme,te parregullta,te papastra,te pa konkurence, jane dhurate e qeverise shqiptare.Emigranti por edhe turisti qe viziton shqeperine eshte me i diskriminuari ne Europe fale manipulimeve te qeveritareve me kompanite e trajekteve.

 4. Mbreti says:

  Mora vesh qe kishte ngrene kokes nje Zgjebarak i marokut/ ose grek se sdallohen??

 5. Vl says:

  Kur do mesohen shqiptaret qe duhet te respektorjn uniformat dhe rregullat. Te bejn ne itali nje gje te tille eeeeee, mora italin si shembull se ky trageti “amortizuar” shkon dhe ne portin italian. Un prisja te thuhej sa ishin arrestuar, aty do thosha bravo punonjesve te portit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *