Avokati i njohur shqiptar i shpëton për fare pak minuta tragjedisë në Genova: Faleminderit Zoti im…

Avokati i njohur shqiptar Saimir Visha, i ka shpëtuar për vetëm pak minuta tragjedisë së ndodhur në Genova.

Ai ka kaluar 9 minuta para se të shembej ura.

“Faleminderit Zoti im. Pas 9 minutash ndodhi tragjedia këtu në Genova”, shkruan ai, ndërsa ka postuar foto nga vendi ku ndodhi tragjedia, të cilat i ka shkrepur pak para tragjedisë së rëndë. (TemA)

3 komente në “Avokati i njohur shqiptar i shpëton për fare pak minuta tragjedisë në Genova: Faleminderit Zoti im…”

 1. Kulmaku says:

  Avokatit nuk i ndodh gje e keqe. Eshte njelloje si me thene qe nuk bie rrufeja ne Hale.

 2. Flutura says:

  Nuk paske patur mekate te medha.
  Kujdes me mekatet se zoti shikon dhe….ku i dihet se si pastaj te denon.

 3. Dasha says:

  Avokati te bej nje kurban dhe t’ja shperndaj njerzve te vobekte, te falenderoj Zotin çdo dite per jeten e dyte qe i fali. O Zot sa me pak dhimbje, sa me pak zemra te lenduara…Faleminderit o Zot per gjithçka jemi…ZOT NA MBRO…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *