Viola Spiro lë Shqipërinë për SHBA-në: Këtu të paragjykojnë, mendojnë se çdo gjë e kam arritur falë bukurisë

Viola Spiro ishte e ftuara e sotme në emisionin “Pushime on Top” ku ka rrëfyer shumë detaje për karrierën e jetën private. Këto ditë ajo po qëndron në jug ku po pushon bashkë me njeriun që e konsideron më të afërt, mamin e saj.

“Ajo është shoqja ime më e mirë. Për gjithçka bisedoj me të, e kam pranë gjithmonë për çdo gjë që kam nevojë” tregoi Viola për raportin e veçantë nënë e bijë.

Bukuroshja e ekranit ka treguar se po mendon ta braktisë Shqipërinë e të shkojë pikërisht aty ku janë zhvendosur prej disa kohësh prindërit e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Dua të largohem për disa kohë. Të shkoj tek prindërit, do të bëj edhe një trajnim atje. Pas shumë viteve në television dua të shkëputem dhe duhet diçka pak më ndryshe për tu rikthyer në television. Nëse nuk më shikon në shtator dije që kam ikur në Amerikë” i tha Viola në bisedë Ori Nebijajt.

Të jesh e bukur mund të të hapet çdo derë, por duket se bukuria nuk ka qenë një aset që ia ka bërë jetën më të lehtë Viola Spiros. “Jam ndjerë e paragjykuar shumë herë për shkak të bukurisë. Kur të shikojnë në ekran dhe je e bukur mendojnë se atë vend e ke arritur vetëm prej faktit të pamjes së jashtme” tha Viola.

Përsa i përket dashurisë Viola Spiro tregoi se partneri i jetës së saj nuk do të jetë asnjëherë një futbollist. “Nuk më pëlqejnë nga mënyra si e jetojnë jetën me disiplinë dhe ndoshta ai lloj regjimi i pengon ndoshta në jetën e saj private apo sentimentale” tha bukuroshja Viola Spiro.

10 komente në “Viola Spiro lë Shqipërinë për SHBA-në: Këtu të paragjykojnë, mendojnë se çdo gjë e kam arritur falë bukurisë”

 1. kujtesa says:

  Jo Vjola,te gjithe e dine se ti gjithcka,nuk e ke fituar prej bukurise!
  Ri rehat per kete🤫🤗

  1. Cudia says:

   Vjola, te jesh e sigurt se italjanet paragjykojne akoma me shume… Evropa eshte qelb fare. Ben mire qe shkon ne Amerike pasi atje tani mund t’ja arrish me bukurine mqs ketej nuk e perdore fare.

 2. Iku edhe kjo,u dhje Shqiperia,mjer ne.
  Arian cani na iku(ose ka ne mendje)zheji bushati ,ljubovici vjen nga emigrimi per te bere bla bla,lulushi vjen nga vendi mullinjve per te fjetur me mullixhiun dhe per te vjedhur…..

 3. Daku says:

  Kaq shume je merzit o e vogla Spiro, Eh kur te bahesh Spiropali ke per te pa 😉

 4. Ali says:

  Kush e ka genjyer kete thuthuqen qe eshte e bukur…YYYYYYY shporru tutje fare e keqe.Sa here flisje ti i beje njerezit azmatik.

  1. myzejeni says:

   Aliu don rracen e tij gabelen ,
   qi kerce bel danc – tuj knue –
   o sa e kam bythn te mir ,
   hec aili gabeli a po je bythqir !

 5. Paqesori says:

  Ik , pa te shohesh se kush eshte Amerika !
  Dhe te vish me revan ne atdheun e dashur…se vetem ketu mund te bejne prokopi tipa si ti !

 6. xxx says:

  e ka fituar fale bukurise apo fale kur…. ris

 7. Kollodoku says:

  Hajde.. hajde se te pret ai regjizori i Hollywoodit. Do te provoj ai i pari. Pastaj te tjeret me rradh. Nji mut eshte kudo. In America they don’t give a fuck where you from, for as long you have a fine ass and nice pussy.

 8. h says:

  Per këtë rast duhet vetëm koment nga GOPISTI I NSH RAKUT.
  Esenca e vargjeve te tij do ishte sikur një varg i Bodlerit.
  Faleminderit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *