FOTOT/ Brenda festave të egra të seksit dhe orgjive të pasanikëve

Personat më të pasur të Nju Jorkut, disa herë në vit mblidhen për festa në një nga hotelet me pesë yje të Nju Jorkut.

Bëhet fjalë për festa orgjie dhe seksi të çmendur.

Për të marrë pjesë në këto festa-orgji, pasanikët paguajnë deri në 60 mijë euro.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji.jpg","attachment_id":"662462"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-1.jpg","attachment_id":"662463"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-2.jpg","attachment_id":"662464"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-3.jpg","attachment_id":"662465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-4.jpg","attachment_id":"662466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-5.jpg","attachment_id":"662467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-6.jpg","attachment_id":"662468"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-7.jpg","attachment_id":"662469"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-8.jpg","attachment_id":"662470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-10.jpg","attachment_id":"662472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-11.jpg","attachment_id":"662473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-12.jpg","attachment_id":"662474"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-13.jpg","attachment_id":"662475"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-14.jpg","attachment_id":"662476"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-15.jpg","attachment_id":"662477"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/orgji-9.jpg","attachment_id":"662471"}]

8 komente në “FOTOT/ Brenda festave të egra të seksit dhe orgjive të pasanikëve”

 1. Kaonia says:

  Jane keta miqte qe nxjerin luanin nga vetja cdo jave me festa te cmendura e pastaj dalin e japin mendje per ngrohjen globale hahaha.Mire beni nje jete keni,sa te jete ne fuqi rendi skllavopronar juajini fene!

  1. Projekti says:

   Po te shikosh me kujdes, sidomos tek foto 16 (foto e fundit), si femrat ashtu edhe meshkujt e maskuar kane ne veshjet e tyre nje simbol. Nje piramide me baze te lakuar, branda se ciles nje sy qe sheh dhe nje kryq. Jo domosdomerisht ka te beje me Iluminatin, megjithese asnjehere nuk i dihet… Ndoshta ketyre u pelqen ta perdorin ate si nje simbol intrigues per klientet e tyre, si nje simbol fuqie dhe veshtiresie per tu arritur.

 2. fieraku NGA ferrasi says:

  Ku do dalin paret harram
  Femijet per faqe te zeze.

 3. enter"" says:

  Degjenerimi maksimal.
  Peshtiresi totale nga keta qe e quajne veten te civilizuar.

  Ju dhjefsha leket, gradacelat, makinat, e gjithe te tjerat

 4. Emiljano says:

  jo po do merren me politike si budallenjte ne shqiperi

 5. Dibrani says:

  Po ju te Gazetes Tema si shum po i promovoni Orgjit e Botes.

  Mos u ka zen etja dhe juve .

 6. Kurvari autobuzave says:

  Pse nuk jam une aty që ti qija të gjithë, me meshkuj e femra !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *