FOTOT: Propozimi më i bukur për martesë, dhe vajza tha…

Ky është një nga propozimet më të bukura ndonjëherë për martesë.

Varun Bhanot i propozoi të dashurës së tij gjatë një udhëtim me helikopter, me ndihmën e një fushe të madhe gruri.

I dashuruari ‘gdhendi’ me grurë në fushën e madhe fjalën ‘Anisha marry me’, para se të hypte në helikopter me të dashurën Anisha Seth për të festuar 28-vjetorin e saj të lindjes.

Ndërsa fluturonin me helikopter Anisha vuri re pyetjen e Varun, ndërsa ky i fundit i nxorri unazën e martesës.

Varun prej 3 muajsh ishte në negociata me disa fermerë për të përdorur fushën e tyre të grurit dhe më në fund gjeti dikë të gatshëm. Fusha ndodhej në Lovell Telescope, në Observatorin e Bankës Jodrell, Cheshire.

4 komente në “FOTOT: Propozimi më i bukur për martesë, dhe vajza tha…”

 1. says:

  Kanë vendosur të bëjnë rregullisht sex.

 2. Muli says:

  Çfarë tha vajza? o loqe gazetar!

  1. al says:

   po tha bre loqe nuk i shikon fotot

 3. Loni says:

  Vajze tha çfare!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *