FOTOT: Të veshur sportiv e të përqafur, Meta dhe Monika “freskohen” në malet e Sharrit

Duket se çifti Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi i kanë shijuar në maksimum pushimet që kaluan së bashku në malet e Kosovës. 

Dhe presidenti i vendit ka ndarë disa çaste nga pushimet e tij përmes fotove që ka postuar në rrjetin social facebook. 

Në foto meta shfaqet i veshur sportiv dhe i qeshur teksa përqafon Monikën dhe vajzën e vogël. 

Mirëmëngjes të dashur miq!  

Duke ju uruar një fundjave të mbarë po ndaj me ju disa momente nga pushimet malore në Kosovë.  

U nisëm për në Prevallë por u kthyem nga një Përrallë.  

12 ditë, njëra më e bukur se tjetra, në lartësi 1600 metra atje ku kryqëzohen rrymat ajrore detare e malore në zemër të Bjeshkëve të Sharrit.”-shkruan Meta teksa publikon fotot. (TemA) 

 

20 komente në “FOTOT: Të veshur sportiv e të përqafur, Meta dhe Monika “freskohen” në malet e Sharrit”

 1. Arberia says:

  Tamam kok malokesh 😂😂😂🐷🐷🐷

  1. Miku says:

   Njeri me i shpifur se tjetri fytyra hajduti

 2. sapa says:

  Jane te sigurte se sa te jete ky popull do ja kalojne shkelqyer!Plus qe miku i tyre Rama nuk mund te lere ne balte.Fundja e fundit kane mbajtur njeri tjetrin ne pushtet!

 3. kasemi says:

  Vahdoni e bridhni e mos e cani fare torovilen se paguamen ne si popull. Ju duhet te riaftesoheni se duhet te jeni te pergatitur edhe fizikisht per te rritur ne maksimum shkallen e vjedhjes dhe kriminialitetit.

 4. Ergys says:

  Cifti eksplorator u kthye nga Kosova i lumtur me gomarin e ngarkuar me florinj.

 5. Po pregatiten per lufte me cizme.
  Sali komunistinku e keni.
  Eh sa keni vjedh sa nuk diniku ti harxhoni

 6. Tutu says:

  Po kjo plehra qe nukdonte te ishte zonja e pare pse shrytezon resureset e presidentit … apo eshte ne rolin e dashnores te ….

 7. Isuf says:

  Ky tash asht katandis nji toc karit para hymjes ne Rec.

 8. Drenicak says:

  O Ilir Meta ske pas nëvoj mi marr me veti Moniken ta kishim dhan Linda Morinën.

 9. atje mund te takohet lirshem me ruset dhe te derguarit shqipfoles te serbise.shikoni si kane filluar te flasin ata “.njeri kim me qepe,tjetri mahmut kosove kerkojne te fajesojne ramen,pa u shprehur akoma. ndryshe i thone “kurva te le kopilin ne dere “

 10. mm says:

  Cna gezuat me keto lajme ,me padurim i perpijme se keto jane shpresa qe do te rregulloje mireqenien tone ,faleminderit ! Freskohu Mona pa cizme (se eshte vere kuptohet ,nuk eshte koha e tyre ,por dhe me qene dimer ajo i heq se e ze vapa )dhe Like floriri !

 11. Amy says:

  o zot sa te shemtuar, dhe tere hipokrizi ! e kujt i duhet kjo foto e tyre ? cift hajdutesh, maskarenjesh, te paskrupull,

 12. DINGO says:

  O Zot cfare Llumi katnaresh qe po Mban Shqiperine peng.Keta duhen djegur si Rozemberget ne Amerike Dikur,

 13. shif e shkruaj says:

  ja kush e perfaqsojne popullin shqipetar, komentet e shumta jane pa vlere.
  2 stars hollywoodien qe u mungon Titi.

  1. Pantera says:

   Cili Titi ?? Ai bythlepirsi ?? Oboobooooo ai eshte teveqel fare , i peshtire , e kane lene ne Tirane se mos u shpeton gje , te bej gam gam gam si konosh …..nje qen buldog i betuar titi…..

 14. Roland says:

  Gruan ne pith o mero pithmotra ..si bythelepires i sales njehere e nje kohe ….mire po e ben detyren o pithrop …. po komentet e mija te kane qire çupen qe nuk i boton …??!

 15. xhuxhi says:

  Ajo qe eshte e cuditshme eshte se keta te demokracise se Ramiz Alise vazhdojne te jene ne krye edhe pse shumica derrmuese e shqiptareve i njohin sa u vlen lekura si nga intelekti ashtu dhe niveli korruptiv qe boll po te shohesh videon e Like djalit apo brimat e hundes alla gorill te zonjes se pare ( e shkreta Zhaklin Kennedy me c’klas leshi e fshataresk i duhet te ndaj titullin) dhe e merr vesh se me c’ujera te zeza ke te besh.

 16. LALA says:

  thirje popull shqiptar vidhni vrisni behuni imoral behuni kriminela se nje dit do ta shikoni veten deputet minister kryeminister president ktu ndershmeria te le pa buk pa nder pa respekt..

 17. Xhakua says:

  O Roland, coji motren ose gruan po pate, Meros! Se ta punon per se mbari, qe mos t’ju shkoje mendja per rrocke per 6 muaj, me garanci ne dore.

 18. Pantera says:

  Τek fotua e dyte ka dale si kopuk, obobooooo sa i shpifur , ne kete foto , zoti ia ka bere me hile , nuk e ka zhvilluar si gjithe te tjeret , por e la ashtu si himbaxhi , qe me mire ashtu sic qe kokmadh dhe i majmur , cdesh qe u dobesua , eshte bere si korak ……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *