VIDEO: Mourinho-s i “ikën truri” nga pyetja që i bën gazetarja pas humbjes ndaj Brighton

Jose Mourinho ka treguar është nën presion pasi Manchester United është mposhtur nga Brighton 3-2 pasditen e së dielës.

Gjatë një interviste për beIN Sports, portugezi ishte tepër nervoz dhe jo në terezi për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Pas ndeshjes, trajneri u fut në tunelet e stadiumit për të zhvilluar intervistat e përhershme pas ndeshjes por i ikën truri nga pyetja e një gazetareje.

Kur pyetet nëse problemi ishte mungesa e harmonisë në ekip, ai përgjigjet:

“Duhet të jesh një person shumë i aftë nëse dallon që nuk ka harmoni mes lojtarëve nga shkallët e stadiumit.”

Ai u largua me një fytyrë të vrenjtur pasi i përgjigjet edhe një pyetje tjetër të gazetares.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *