FOTOT: Gruaja e kapitenit të Interit tërbon rrjetin, ngushëllon tifozët pas humbjes

Interi nuk e ka nisur mirë kampionatin, pavarësisht përforcimeve të shumta dhe etiketimit si një prej rivalëve kryesorë këtë sezon, për kampionët e Juventusit.

Dhe me sa duket, për të ngushëlluar tifozët e Interit, ka menduar gruaja e kapitenit Mauro Ikardi, Wanda Nara.

Ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku ekspozon të pasmet.(TemA)

                 Loading...