FOTOT: Gruaja e kapitenit të Interit tërbon rrjetin, ngushëllon tifozët pas humbjes

Interi nuk e ka nisur mirë kampionatin, pavarësisht përforcimeve të shumta dhe etiketimit si një prej rivalëve kryesorë këtë sezon, për kampionët e Juventusit.

Dhe me sa duket, për të ngushëlluar tifozët e Interit, ka menduar gruaja e kapitenit Mauro Ikardi, Wanda Nara.

Ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku ekspozon të pasmet.(TemA)

3 komente në “FOTOT: Gruaja e kapitenit të Interit tërbon rrjetin, ngushëllon tifozët pas humbjes”

 1. says:

  Është me ekipin e futbollit femra.

 2. Toni says:

  Po c’jane keto femra
  Kujt I duhen keto foto
  Me na duhen analiza konkluzjne per te ardhmen
  Na i bete gazetat shale e te pasme
  Klm

 3. Xum-triala says:

  Prandaj s’boka gola i shoqi se boka gola ketuna ke kjona!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *