VIDEO: Gruas i vjedhin 75 mijë $, tërhiqet zvarrë dhe goditet me makinë nga grabitësit

Ky është momenti tronditës kur grabitësit godasim me makinë një grua të cilës po i vidhnin paratë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si gruaja lufton me gjithë forcën e saj kundër bandës së hajdutëve për të mbrojtur çantë në të cilën kishte 75 mijë dollar. 

Policia tha se gruaja është ndjekur nga grupi ndërsa ka lënë një bankë të premten pranë Hjustonit. 

Një video e publikuar pikërisht nga zyra e policisë tregon se grindja nis afër një veture. 

Gruaja, e cila tani thuhet se është në gjendje kritike në spital, u godit nga makina e grabitëseve dhe u tërheq fuqishëm në asfalt. 

Një nga të dyshuarit tashmë është arrestuar dhe thuhet të jetë David Mitchell, 31 vjeçar. 

I dyshuari i dytë është identifikuar dhe është Travonn Johnson, 27 vjeçar.  (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO: Gruas i vjedhin 75 mijë $, tërhiqet zvarrë dhe goditet me makinë nga grabitësit”

 1. Goni says:

  Perse publikohen emrat ?
  Ato duhet te jene “sekret hetimor “, sidomos ai qe eshte shpallur ne kerkim !!

 2. Sali saja says:

  Po pse more edhe ne amerke ndodhin keto gjera?
  Une mendova se ishte ne Shqiperine tone te dashur dhe lulushi me salushin do e festonin dhe mjer policia me ministrin xhafa cdo hiqnin.

 3. says:

  S’duhen provokuar njerëzit.

 4. Tr says:

  Skenar filmash 😎

 5. katarakti says:

  E gjeten ne Amerike! Kur te perfundojne te tre ne karrigen elektrike. Per kete skote te ndyre grabitesish dhe kriminelesh nuk duhet pasur asnje lloj meshire. Vetem zjarri e drejton drurin e shtrember.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *