VIDEO/ “Aheng dhe brohorima”, vazhdon harbimi i LSI-së në Jalë: Luan Rama dhe Klajda Gjosha i prijnë valleve

Pak ditë përpara aksionit të paralajmëruar opozitar, duket se Lëvizja Socialiste për Integrim po shijon disa momente mjaft të këndshme.

Kanë qenë deputetët Luan Rama dhe Klajda Gjosha ata që i kanë prirë vallet e shumta që po mbahen në kampin e Jalës.

Më poshtë do të mund të shihni një video ku shfaqen disa prej aktorëve kryesorë të kësaj force politike të cilët kanë siguruar  se në vjeshtë do rrëzojnë qeverinë “Rama”. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ “Aheng dhe brohorima”, vazhdon harbimi i LSI-së në Jalë: Luan Rama dhe Klajda Gjosha i prijnë valleve”

 1. Atdheu says:

  Dolen harixhinjt… tallava hesapi

 2. Lacjani says:

  po ndjekin stilin e komandantit legjendar qe per sezonin veror iu pershtat stilit :TA KTHEJME DHIMBJEN NE FORCE

 3. says:

  Mbaruan pushimet verore dhe për ktë vit.

 4. Miki says:

  Jane me te bukur i babuini se sa keta koketrashet e partise mafjoze te leshelise

 5. ILIRET says:

  Po ajo dihet. Te jesh me LSI-ne dhe te mos jesh kurve, perjashtohesh nga Jala.

 6. Hajrie Homni says:

  Hajde Luano hajde…..
  …..Luani si koqe kanari.
  Gjynah, e genjejne rinine me leket qe vjedhin prej tyre, me leket e popullit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *