VIDEO/ LSI “karrikohet” për operacionin e madh opozitar në Jalë, deputetet ia marrin valles: Laje-laje kryt si rosa

Duket se Lëvizja Socialiste për Integrim ka nisur të përpilojë strategjinë e re për operacionin e paralajmëruar opozitar në vjeshtë.

Së fundmi kupola e kësaj force politike i është bashkuar të rinjve në kampin e LRI-së që ngrihet çdo vit në Jalë.

Ata kanë zgjedhur të kërcejnë disa valle të krahinave të ndryshme.

Në videon e mëposhtme shfaqen deputetet Klajda Gjosha, Floida Kërpaçi si dhe Kejdi Mehmetaj por dhe Endrit Braimllari.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ LSI “karrikohet” për operacionin e madh opozitar në Jalë, deputetet ia marrin valles: Laje-laje kryt si rosa”

  1. Halet e vendit. jU hengert mortja te tereve me radhe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X