Ish- ministri i LSI: Pro amerikanë janë mashtruesit, narkomanët, narkopushtetarët, grusht shtetasit…në gjithë botën

Ka shpërthyer ditën e sotme një sulm në shkallë të gjërë kundër Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe përfaqësuesve të saj në të gjithë botën.

Artikujve me pagesë në SHBA, gazetarëve afër opozitës në Shqipëri tashmë i është bashkuar dhe ish ministri i Drejtësisë si përfaqësues i LSI Ylli Manjani.

Me një gjuhë të ashpër Manjani thotë se pa asnjë arësye i është forcuar bindja se të gjithë mashtruesit, narko-manët e narko-pushtetarët, grusht-shtetasit e sundimtarët politikë, në gjithë botën janë pro amerikanë.

Më është forcuar bindja se të gjithë mashtruesit; narko-manët e narko-pushtetarët; grusht-shtetasit e sundimtarët politikë, në gjithë botën janë PRO AMERIKANË!

Nuk po i hyj arsyeve, por ky është fakti!”, shkruan Manjani në rrjetin social.(TemA)

12 komente në “Ish- ministri i LSI: Pro amerikanë janë mashtruesit, narkomanët, narkopushtetarët, grusht shtetasit…në gjithë botën”

 1. kujtesa says:

  Gjynah ky djale 🙁 🙁 🙁
  Iku kot dhe nuk shijoi shume ne kete bote!

  1. Grigor says:

   Ha ha ha. Komenti me I goditur per kete shkrim idiot, që as nuk ja vlen te merresh.
   Manjani tregoi nivelin aresimor te tij, vetëm me nje detaj te vogel. Jo se shau SHBA-te. Me ate ai tregoi se nuk i eshte larguar dot ideologjise Enveriane.
   Nivelin e e tij ai e tregoi duke e filluar me fjalen “bindje”, dhe duke e kthyer kete bindje ne “fakt”, ne fund te shkrimit.
   Manjani ka bindjet e tij. Të aresyeshme, apo bindje prej idioti, kjo eshte pune e tij. Problemi qendron se bindjet i shet per fakte. Mungesa e racionalitetit ne te shkruar, tregon nivel te ulet aresimor, dhe ne fakt, ky eshte fakt.
   Dhe ne fakt, Manjani e ka treguar disa here kete nivel edhe ne emisionet televizive ku eshte ftuar.
   Por me bën vetëm the gjë pershtypje me anti-amerikanizmin e PD-LSI. Si e pertypin ata qe Jane denuar ne kohen e Enverit si pro-amerikane, apo edhe pasardhesit e tyre? Qysh mund the mbeshtesin keta njerez nje parti antiamerikane? Duhet të binte ndesh me parimet e tyre. Ose, ata nuk e dine ç’do te thotë fjala ‘parim’.

 2. qenasi sk says:

  Hajde rrot kari hajde… shiko me ke rri te them se cili je…

 3. Balli Kombetar says:

  I ndritte shpirti Manjanit per keto xhevaire.

 4. Nauni says:

  Opo ky Manjani paska lajthitur fare! SI e mbane partia kete malok koke trash? KY qenka idiot me keq se Petrit Vasili.

 5. kasem gahinji says:

  mbajeni more te shkretin,nga vapa i ka rene dielli ne koke.ju lutem,kush ka lesh te tepert,te rruhet,ta paketoje dhe ta dergojr ne adresen e lsi tirane,per ylli manjanin.i duhet te ruaje koken nga rrezet.sa me shpejt aq me mire se po shton budallalleqet.

 6. gjergji says:

  Thote qe: ”Nuk po i hyj arsyeve por ky eshte fakti”
  Nuk mund te kuptohet se si mund te flitet pa arsye !

  1. Mul Noka dhe Paloka says:

   Ajo qe eshte me e veshtire te kuptosh eshte se si ka marre 60 likes. Dmth 60 debila Jane zgerdhire si idioter me paçavuren antiamerikane te Manjanit

 7. arnauti says:

  nuk e perzuni kot rama kete

 8. Monika says:

  I keqperdoruri Nr. 1 ne Shqiperi pas 1991…

 9. hdhjku says:

  Do ti vjell dhe ky, paratë që ka grabitur.
  Në këtë botë lahen gjynahet.
  Çdo gjë që bën, ja shënon perëndia.!🙏

 10. atdhetari says:

  Ca keni more kerma te drejten ka thene.Shba dhe Evropa gjith qelbesirat e shitur ve ne pushtet qe ti kete vegka te bindura

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *