Lulzim Basha i përgjigjet Ramës për artikujt e paguar kundër reformës, në mediat e huaja: Ti ke blerë ambasadorët

Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të kryeministrit Rama, se PD po paguan shkrime kundër reformës në media të huaja.

“Ka blerë gjykatës, prokurorë, gazeta, TV e ambasadorë me para droge dhe korrupsioni e nuk i dalin hesapet Ramës.

Drejtësinë e ka kapur por popullin nuk e kap dot.

Kokat e krimit e korrupsionit do japin llogari para tij. Shumë shpejt”, shkruan Basha.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...