“Xhaka po luan pa tru, po vazhdoj kështu shpejt do të përfundojë në sot”

Ish-lojtari i Arsenalit, Rei Parlur, ka thënë se Granit Xhaka nuk po luan ashtu si duhet me londinezët.

Ai ka thënë se nëse Xhaka vazhdon të luajë kështu, atëherë dita që ai të jetë në pankinë nuk do të jetë larg.

“Xhaka vazhdimisht e humbet topin dhe madje shumë në këtë sistemin e ri, pasi luan më shumë me mbrojtjen.

Ai ka nevojë që të lëvizë edhe më shumë”, ka thënë ish- mesfushori i Arsenalit.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““Xhaka po luan pa tru, po vazhdoj kështu shpejt do të përfundojë në sot””

  1. besnik says:

    do perfundoje ne stol o toç

  2. Moisi Golemi says:

    Caa shkruan o gazetar idiot??? Ku i pe keto fjale tek shprehjet e anglezit??? Pastaj, cdo te thote ne shqip “po vazhdoj” dhe “do te perfundoje ne sot”??? Ptuuuuu, rrace e ndyre analfabetesh dhe sumperpjetesh!!!!

  3. Vasil Gjika says:

    Tell drejte ka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *