Sëmundjet seksualisht të transmetueshme në Shqipëri, shtohen rastet në moshat e reja

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shtohen rastet me të prekur nga sëmundjet seksualisht të transmetueshme.

Në vendin tonë nuk ka të dhëna se sa është numri i të prekurve nga sëmundjet seksualisht të transmetueshme.

Megjithatë sipas mjekëve të fushës, rastet e të prekurve me sëmundje seksualisht të transmetueshme po shtohen së tepërmi dhe kryesisht në moshat e reja.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *