FOTOT: “Boo na treme pa stuko, ç’janë këto kofshë kaq të trasha”, Ronela Hajati sherr me komentuesit pas pozave seksi

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar ditën e djeshme disa foto me bikini që kanë pasuar me një varg komentesh në Instagram.

Kjo pasi sipas disa prej komentuesve, format e këngëtares nuk kanë qenë më perfektet, që jemi mësuar të shohim nga vajzat e njohura të showbizit shqiptar.

Disa prej komenteve kanë qenë shumë pozitive në drejtim të këngëtares, ku ajo është komplimentuar që nuk ishte kockë e lëkurë, ndërsa të tjerë kanë qenë të ashpër me të.

Por këngëtarja ka reaguar për këtë:

“Unë publikoj foto për qejfin tim pa asnjë kompleks me dëshirë shumë të madhe dhe më shmë inat më vjen se komentet negative vijnë nga persona që në Instagram kanë zero foto dhe zero njerëz që i ndjekin, kjo tregon sa të bukur janë vetë. E gjithashtu habitem se shumica prej tyre janë femra që shajnë femrat me komente të shpifura sepse ato komente ashtu janë të shpifura. Gjithsesi vajza hipini të dashurëve dhe nxirreni inatin dikur tjetër”,  ka përfunduar Ronela e cila me vonë i ka fshirë Instastoryt.(TemA)

10 komente në “FOTOT: “Boo na treme pa stuko, ç’janë këto kofshë kaq të trasha”, Ronela Hajati sherr me komentuesit pas pozave seksi”

 1. Luli says:

  Perse keto foto? Nxjerr bythet se kerkon dashnor? Nuk ke tjeter vlere, je femer koti, mire ta bejne, nuk pjerdh kush sot per gjoks e per byth vec bordellot.

 2. Ed tironci says:

  Keto me kollaj nxjerrin bythet…seks gjithmone me pak…vetem foto…ik ik andej nga stanet…te gjesh ndonje bari..qe te te shqyeje…trape femer!!

 3. Kulufi says:

  Babi, shiko nje lope. Jo te keqen babi, nuk eshte lope, eshte teta.

 4. ku kemi perfunduar says:

  KA lezet kjo esht kultura femrave qe shesin pordh sot , shikoni diçituren kur ja u ben te terve me gishtin e mesit kjo moster e perdal ,ka dhe me keq , se te shan dhe ne çte mban pragu shpis kjo nuk e kan problem , kjo esht kultura SHQIPTARE 2018 sot.

 5. GONI says:

  DAVA PROSTITUTE RRUSPI MJER KUJT DO I ZERI DEREN KURVAP

 6. I drejti says:

  SA QESHARAKE QE I THONE KENGETARE. ÇFARE LESH KENGETAREJE EDHTE KJO IDIOTE. NGELEN DUKE NXJERRE SHALE E BYTHE JASHTE E NUK JA NGREFIN KERKUJT. PO MBAROJNE PER NJE ÇIKE DICK E SPO JUA JEP NJERI.SIÇ PO VJEN PUNA ME JETO LLOJ ROSPIESH NUK DO TU SHKOJE MENDJA MESHKUJVE PER ZOÇKE.

 7. Toni says:

  Lereni gocen rehat mos beni si njerez me moral te larte. Se ta kishit ne dore pa dy ore llape nuk e lenit tju ikte nga dora.

 8. z says:

  Ed [email protected]
  aa per njat zot kur lexova njat komente me shkronja, syt me bene xixillonja.

 9. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  Ajo Bona paska dy kalamoj dhe akoma flet brrockulla sikur e ka veshtire te ndahet nga kukullat dhe e kaluara saje Disney.
  Po ik mi se trup eshte, uroji goces shendet e suksese , thuj i llaf te mire se nuk bo 50 000 lek urimi.

  Edhe ca se o shendosh? ate puna ka njeriu ne jete, shendoshu dobsohu. Rendesi ka shendeti mire. te tjerat rregullohen sipas kohes dhe deshires.
  Ajo foto me gishtin tregues F*ck Off Attitude drejtuar shume mire per shendetin e te semurve qe flasin brrockulla ne Insta e saj por dhe ne Internet.
  Don’t rruj motra 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *